Etikety - výsledky vyhledávání

5 výsledků odpovídajících výrazu etikety

Obalový design kosmetických produktů Miss Cosmetic - parfémy, sprchové gely, krémy

Pro společnost Miss Cosmetic Moniky Žídkové, českého výrobce kosmetiky a dietických výrobků pro zdravý životní styl, jsme vytvořili design obalů kosmetických produktů. Začátek spolupráce se společností MIss Cosmetic sahá již do roku 2002, kdy jsme začali spolupracovat. Postupně se spolupráce rozšířila na komplexní reklamní servis. Níže zobrazený design produktů vznikl v průběhu posledních pěti let stále se postupně posouvá dále.  

Obalový design produktové řady Vaneo

Pro společnost Ekoran Plus - českého výrobce drogerie a odmaštovacích prostředků pro průmysl, dopravu a domácnost jsme vytvořili design obalů produktové řady Vaneo. Našim úkolem bylo především zatraktivnění vzhledu původních etiket výrobků, které nyní míří na pulty supermarketů a přišel tak čas na celkový redesign obalů. Součástí prací bylo také vytvoření logotypu Vaneo a registrace ochranné známky na Úřadu průmyslového ...

Obalový design produktů Ekoran Jas

Pro společnost Ekoran Plus - českého výrobce drogerie a odmaštovacích prostředků pro průmysl, dopravu a domácnost jsme vytvořili design obalů výrobkové řady Ekoran Jas. Našim úkolem bylo především zatraktivnění vzhledu etiket výrobků a přiblížení se koncovým zákazníkům, kteří byli až doposud společností přehlíženi. Nyní, když míří výrobky Ekoran Jas na pulty supermarketů, přišel čas na celkový redesign obalů. Součástí prací ...

Nový obalový design produktové řady doplňků výživy Medical

Pro společnost Miss Cosmetic Moniky Žídkové jsme vytvořili nový design obalů výrobků řady Medical. Pomocí spojení nejmodernějších poznatků vědy a přírodního bohatství vytvořila společnost Miss Cosmetic prvotřídní regenerační program, který pomůže zlepšit naši tělesnou kondici, zvýšit náš životní elán a celkový osobní pocit tak, že se budeme cítit skvěle a také tak vypadat. Sada Medical vznikla původně jako čtyřkomponentní přírodní regenerační ...

Obal výrobku Pohlcovač pachu ALP - redesign

Pro společnost A.L.P. Ecology jsme vytvořili redesign obalů produktové řady Pohlcovače pachu ALP. Jedná se o přírodní produkty na neutralizaci zápachu pro pacienty se všemi typy stomií. Etiketa je navržena pro tisk jednou přímou barvou Pantone, což výrazně snižuje její výrobní náklady. Barevnost vychází z vizuálního stylu produktů společnosti A.L.P. Ecology vytvořené našim reklamním studiem.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky