Aplikace vektorových modelů OVAK na velkoplošné obrazy

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili vektorový model fungování vodárny,  vektorový model vodárny z ptačího pohledu a mapku s fotografiemi jednotlivých čerpacích stanic. Z jednotlivých modelů jsme následně vytvořili velkoplošné obrazy, které budou sloužit jako pomocná prezentační pomůcka pro výstavy nebo exkurze. Hlavní výhoda zpracování grafiky pomocí vektorů je v její variabilitě. Jednotlivé grafiky jsme vytiskli na fotopapír a následně zarámovali.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

12.02.2018 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

03.11.2017 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

14.06.2017 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

31.12.2016 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky