Vektorový model Ústřední čističky odpadních vod - ilustrace na míru

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili vektorový model Ústřední čističky odpadních vod. Model znázorňuje celý areál čističky a jeho fungování v praxi. Model slouží jako prezentační pomůcka na výstavy nebo pro exkurze. Hlavní výhodou zpracování grafiky pomocí vektorů je její variabilita. Z modelem se dá dále velice dobře pracovat, jednotlivé části lze dále editovat nebo vytvářet nové. Model může být také základem pro vytvoření Flashové animace nebo 3D modelu.

Pro více informací nebo cenovou kalkulaci náš neváhejte kontaktovat.

 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

12.02.2018 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

03.11.2017 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

14.06.2017 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

31.12.2016 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky