Logotyp a základní grafický manuál pro Zámeček Petrovice

Pro nově zrekonstruovaný Zámeček v Petrovicích u Karviné jsme vytvořili logotyp a základní grafický manuál. Historie zámku v Prstné sahá do roku 1796, kdy tuto malou obec zakoupil od hraběte Jana Larishe – Mönnicha rytíř Vojtěch Gussnar z Komorné. Ten nechal na nenápadném zalesněném spočinku ve svahu nad potokem Petrůvkou v sousedství hospodářského dvora vystavět nevelký dvoukřídlý zámek v empírovém slohu. Kolem zámku nechal následně vybudovat anglický přírodně krajinářský park. Roku 1879 byli nuceni Gussnarové odprodat zámek a panství zpět Larišům. Pak prošel zámeček rukama mnoha majitelů až roku 1985 zámek získalo družstvo Jednota v Českém Těšíně. To zde řídilo restauraci a hotel.  V roce 1999 proběhlo restituční řízení, jehož důsledkem zámek připadl potomkům někdejších majitelů, kteří zámek pronajímali několika nájemníkům, kteří na zámku provozovali restauraci.

V říjnu roku 2012 zámek včetně parku koupila česká firma Trestles, a.s., která provádí rozsáhlé opravy a zámek bude složit jako stylový hotel s restaurací. Logotyp je základním stavebním prvkem celého vizuálního stylu Zámečku v Petrovicích a bude postupně aplikován do praxe. V současné době se chystají výšivky na ručníky a pracovní oblečení. Dále se počítá v výrobou jídelních lístků, ubrusů, vlastního nádobí, vlaječek, ubrusů nebo hotelových županů. 

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky