Podnikatelský manuál Partnera Miss Cosmetic

Pro společnost Miss Cosmetic Moniky Žídkové, českého výrobce kosmetiky a dietických výrobků pro zdravý životní styl, jsme vytvořili Podnikatelský manuál Partnera Miss Cosmetic. Jedná se o tiskovinu určenou pro nové Partnery společnosti, která je provází prvními kroky při podníkání ve společností Miss Cosmetic. Na obálce manuálu je použita speciální technologie Alustar, kdy se ještě před tiskem na tiskový arch tepelně nanese hliníková fólie, přes kterou se následně tiskne. Díky tomu je možné docílit velice zajímavého metalického efektu. Dále je obálka potažena matnou laminací a některé grafické prvky jsou zvýrazněny parciálním ÚV lakem.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky