Logotyp a vizuální styl pro projekt Zumba Víkend

Pro projekt Zumba Víkend - třídenní víkendový pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Prosper v samotném centru Čeladné, během kterého si budete formovat postavu cvičením Zumby a zároveň relaxovat jsme zhotovili logotyp na míru. Logotyp je vytvořen v návaznosti fenoménu jménem Zumba. Zumba je dynamický zábavný fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a základní kroky latinsko-amerických tanců, především salsy, reggaetonu, merengue a cumbie, Součástí prací na logotypu je také vytvoření originálního vizuálního stylu, voucheru, reklamních bannerů a webdesign internetových stránek.

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

01.12.2020 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

11.11.2020 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

30.06.2020 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

19.12.2019 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky