Ofsetový tisk - výsledky vyhledávání

3 výsledků odpovídajících výrazu ofsetový tisk

Katalog, letáky a složka Ekocell

Pro společnost Ekocell zabývající výrobou a prodejem ekologických systémů k zateplení domu jsme vytvořili soubor prezentačních letáků, firemní katalog a složku s klopami. Tiskoviny navazují na jednotný vizuální styl společnosti. Součástí prací je také zhotovení vektorových nákresů aplikačních možností a průřezu zdivem.    Doprovodné ilustrace  

OKIN Facility katalog – firemní profil společnosti

V kooperaci s reklamní agenturou AHM jsme pro společnost OKIN FACILITY, která je předním poskytovatelem podpůrných služeb pro podniky s týmem specialistů ze všech oborů facility managementu vytvořili tištěný firemní profil. Brožura je vytištěna na lesklém křídovém papíře 200g a obálka je potažena matnou laminací.  

Firemní profil - katalog OCHI Inženýring

Pro společnost OCHI Inženýring specializující se na realizace projektů a finálních dodávek průmyslových aplikací hydraulických, pneumatických a mechatronických systémů jsme zpracovali tištěný firemní profil - katalog. V katalogu jsou aplikovány prvky nového vizuálního stylu a graficky upraveny fotografe dodané z různých zdrojů. Katalog byl vytvořen v české a anglické jazykové mutaci. Pro tisk byl zvolen kvalitní matný křídový papír a ...

Více referencí
 

 

 

Rychlý kontakt

 

Reklamní energy drinky za skvělé ceny!!!

12.02.2018 | Reklamní energy drink je originální a neotřelý dárek pro mnoho příležitostí.
 

Reklamní trička s grafickým motivem na míru

03.11.2017 | Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme zhotovili reklamní trička ke Dni vody. Grafický návrh triček je zhotoven na míru na základě sloganu "Žijeme vodou".
 

Vydali jsme knihu autorských fotografií Martina Straky

14.06.2017 | Rádi bychom Vás upozornili na jedinečnou knihu fotografií Martina Straky s názvem "Když fotoreportér musí", která vznikla ve spolupráci s našim grafickým studiem a společností Walk Velding CZ.
 

Internetové stránky
GS Caltex Czech

31.12.2016 | Spustili jsme nového internetové stránky společnosti GS CALTEX CZECH. Stránky jsou postavené na redakčním systému pro kompletní správu obsahu stránek.
 
 
Další novinky